#1 2009-11-03 03:27:36

Ir

Studencik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 17
Punktów :   

na zajęcia w ten czwartek z gosp. ś.

jakiś pseudo skrypt z Budnikowskiego: http://www.toodoc.com/Budnikowski-Mi%C4 … -word.html
obczajam właśnie dok. w wordzie, 5ty od góry. może pozostałe też dadzą radę, w tym jak na razie pojawiło się kilka wzmianek odpowiadających na zagadnienia Pani A. nie mogę zasnąć, ale nie bd dawać w mordę za zarzuty, ze uczę się po nocach.
ps to forum chyba z lekka obumarło. dzielić się materiałami i linczkami!

Offline

 

#2 2009-12-01 20:34:44

Krzys

Studencik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 24
Punktów :   -1 

Re: na zajęcia w ten czwartek z gosp. ś.

Pani od Gospodarki jest zdecydowanie niemiłą Panią, nie lubi nas, krzyczy, używa nieładnych słów, chodzi w tym samym dresie chyba od stworzenia świata, ogólnie jej ubiór świadczy o tym że jest bita w domu przez męża dzieci i rybki, oczywiście wszyscy są rodziną cygańsko-żydowską bo kto inny chciałby taką panią, i kto by śmiał nas chcieć upierdolić i tak nieładnie przepytywać cała grupą. Nie lubię pani od gospodarki tak jak i ona mnie nie lubi ale ja jej nie lubię zawsze o raz bardziej!  Zapewne jest masonką cyklistką marksistką i kumpelą Aleksandra K. znanego powszechnie orędownika spełniania snów europejczyków który od dziś będzie sie kładł zawsze z twarzą zwróconą w stronę Brukseli, inaczej nie uśnie. I nie to , że to jakieś moje wymysły, na plotek.pl pisali o tym, tak samo jak o pani z gospodarki. Widziano ja w towarzystwie znanego komunisty Rudego 102 jak czyściła mu tak zwana lufę. Pani z gospodarki głosowała na SLD i PiS i PO razem wzięte bo nie wiedziała że aby zagłosować trzeba iść do szkoły i głosy wrzucała do spłuczki. Naprawdę pani z gospodarki nawet nie jest człowiekiem. Ona jest niczym, ona nie istnieje. Jest koszmarem z którego obudzimy się spoceni.
Przepraszam

Offline

 

#3 2009-12-02 19:27:40

Procent

Studencik

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: na zajęcia w ten czwartek z gosp. ś.

A plota głosi, że jutro może być kartkówka, bo politologia podobno będzie miała, a to może się i echem na nas odbić. Chciałbym zauważyć, iż wystąpił jedynie szereg warunków sprzyjających kartkówce, ale nie znaczy to, ze ona będzie, ale info przekazuje .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.primovictoria.pun.pl www.aldanidar.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.mcburger.pun.pl